قالب‌ وافل قفل دار که یکی از سیستم های سقف ساختمان وافل می باشد جزء یکی از پرتقاضاترین قالب هایی به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر در صنعت ساختمان‌سازی به کار گرفته شده‌است. استفاده از سقف وافل در سیستم ساخت سقف های ساختمانی باعث می‌شود تا سرعت ساخت سقف به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا کند و پیمانکاران بتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه‌تر به اجرای پروژه‌های ساختمانی بپردازند.

قالب‌های وافل انواع مختلفی دارند که هرکدام از مزایای خاصی برخوردار است. این مزایا باعث شده است تا مهندسان و پیمانکاران بتوانند باتوجه‌به موارد مختلف، به انتخاب مناسب‌ترین قالب بپردازند و در پروژه‌های خود آن ها را استفاده نمایند.

قالب‌های وافل قفل دار یکی از انواع قالب‌ها به شمار می‌روند که به دلیل ویژگی‌های خاص خود در بسیاری از موارد گزینه‌ای مناسب برای ساخت سقف های وافل خواهند بود. این قالب بر خلاف قالب‌های قدیمی وافل دارای پین‌هایی می‌باشند که می‌توان با استفاده از آن ها به اتصال قالب به یکدیگر پرداخت.

قالب وافل قفل دار

قالب وافل قفل دار

قالب وافل قفل دار با ویژگی خاص خود باعث می‌شود تا بسیاری از مشکلاتی که متخصصان در هنگام پیاده‌سازی سقف های وافل با آن روبرو می‌شوند به‌راحتی برطرف شود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های قالب‌های وافل قفل دار این است که این قالب‌ها بر خلاف روش‌های سنتی به‌خوبی در یکدیگر قرار خواهند گرفت و به‌اصطلاح چفت خواهند شد. قرارگیری دقیق قالب‌های وافل قفل دار در یکدیگر این امکان را به وجود خواهد آورد تا در هنگام بتن‌ریزی، پیمانکاران شاهد مشکلات مختلف نباشند.

بهتر است بدانید استفاده از قالب‌های وافل یک طرفه و دو طرفه فاقد قفل در برخی از موارد و در صورت سهل‌انگاری نیروی انسانی سبب می‌شود تا در مرحله بتن‌ریزی مشکلاتی نظیر نشت بتن به وجود آید و حتی در اثر خطاهای انسانی قالب‌ها دچار شکستگی شوند. شکستگی قالب در زمان بتن‌ریزی باعث می‌شود تا کارگران مجبور شوند قالب‌ها را خارج نموده و یک سری از مراحل را مجدداً تکرار نمایند.

قالب‌های وافل قفل دار در مقایسه با قالب‌های بدون قفل از مزایای دیگری نیز برخوردارند که از میان مهم‌ترین آن ها می‌توان به برخورداری از لبه‌های ضخیم‌تر اشاره نمود. متأسفانه برخی از قالب‌های بدون قفل در هنگام جابه‌جایی و حمل‌ونقل دچار شکستگی در قسمت لبه‌ها می‌گردند و این موضوع باعث می‌شود تا پیمانکاران مجبور باشند تمهیدات مختلفی را در زمینه حمل‌ونقل قالب‌های بدون قفل بیندیشند.

قالب‌های بدون قفل حتی در بهترین حالت هم به‌صورت کاملاً استاندارد در کنار یکدیگر قرار نخواهند گرفت و تکان خواهند خورد. این موضوع باعث شده است تا تقاضا در زمینه این نوع قالب‌ها به‌مرور کاهش پیدا کند و بسیاری از سازندگان به دنبال تهیه قالب‌های قفل دار باشند. قالب‌های قفل دار بعد از جایگذاری به‌هیچ‌وجه تکان نخواهند خورد و به‌خوبی در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

ضخامت بیشتر قالب‌های وافل قفل دار نسبت به قالب‌های بدون قفل این امکان را نیز به وجود آورده است که بتوان بعد از اتمام پروژه بازهم به استفاده از آن ها پرداخت؛ این در حالی است که قالب‌های قدیمی در صورت کوچک‌ترین بی‌احتیاطی دچار شکستگی در قسمت لبه‌ها خواهند شد و عملاً استفاده از آن ها در پروژه‌های آینده غیرممکن می‌گردد.

قالب سقف وافل قفل دار

خرید قالب وافل قفل دار گنبد فیروزه

شرکت گنبد فیروزه، در سال‌های اخیر، تولید قالب‌های وافل قفل دار را افزایش داده و همواره به مشتریان خود توصیه نموده است تا در صورت امکان برای اجرای پروژه‌های خود از این قالب‌ها استفاده نمایند. این شرکت قالب‌های وافل قفل دار خود را به نقاط مختلف کشور ارسال می‌نماید تا تمامی مشتریان بدون توجه به نقاط جغرافیایی خود بتوانند به تهیه قالب‌ها با کمترین هزینه ممکن بپردازند.

خرید قالب‌های وافل قفل دار از شرکت گنبد فیروزه نیاز به مراجعه حضوری نخواهد داشت و پیمانکاران می‌توانند به‌راحتی با سفارش آنلاین و تماس تلفنی به دریافت محصول موردنیاز خود بپردازند.

تمامی تعرفه‌ها و مشخصات مختلف قالب‌های وافل در سایت رسمی شرکت گنبد فیروزه درج شده است که مشتریان می‌توانند قبل از ثبت سفارش و تصمیم‌گیری به مشاهده و بررسی آن بپردازند.

قیمت قالب وافل قفل دار

به‌طورکلی قیمت قالب‌های وافل قفل دار تفاوت قابل‌توجهی با قالب‌های معمولی نخواهد داشت و در اکثر قالب‌ها تفاوت این رقم بیشتر از ده درصد نخواهد بود بنابراین هزینه پرداختی، محدودیت قابلی توجهی در زمینه تهیه این نوع قالب‌ها به شمار نخواهد آورد.

در حال حاضر قیمت قالب‌های وافل قفل دار از ۱۲۷ هزار تومان آغاز می‌گردد که باتوجه‌به نوع قالب و مشخصات مختلف آن شاهد تفاوت در این رقم خواهیم بود. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها می‌توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و یا به قسمت «قیمت قالب سقف وافل» در سایت گنبد فیروزه مراجعه نمایید.

مزایای قالب‌های وافل قفل دار گنبد فیروزه نسبت به دیگر شرکت‌ها

گنبد فیروزه همواره تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند محصولی متمایز را به بازار عرضه کند و نظر مشتریان مختلف را به خود جلب نماید. در این راستا قالب‌هایی قفل داری که توسط گنبد فیروزه ساخته می‌شوند از کیفیت قابل‌توجهی برخوردار بوده و در قسمت لبه‌ها از ضخامت بسیار مناسبی برخوردار می‌باشند.

قالب‌های وافل قفل دار گنبد فیروزه توسط مواد اولیه بسیار باکیفیت تولید می‌شود به همین دلیل می‌توان از قالب‌های این شرکت در پروژه‌های مختلف استفاده نمود و شاهد بیشترین کارایی در پروژه‌های مختلف بود.

ضخامت لبه قالب قفل دار گنبد فیروزه بیش از ۵ سانتی افزایش‌یافته است که کمک خواهد کرد این قالب‌ها در طی حمل‌ونقل دچار آسیب نشوند و بتوان به بهترین شکل ممکن از آن ها استفاده نمود.

از دیگر مزایای قالب‌های تولید شده توسط گنبد فیروزه می‌توان به تعبیه سوراخ‌ها و منافذ مختلف در اطراف قالب اشاره نمود. این ویژگی باعث می‌شود تا بتوان بعد از مرحله بتن‌ریزی به‌راحتی قالب‌ها را خارج نمود و به استفاده از آن ها در پروژه‌های آینده پرداخت.

قفل‌های نگهدارنده که در قالب‌های وافل گنبد فیروزه تعبیه شده‌اند این امکان را به وجود خواهند آورد تا از سقوط و یا جابه‌جایی قالب‌ها در شرایط مختلف جلوگیری شود به همین دلیل از بروز حوادث مختلف برای کارگران و نیروی انسانی جلوگیری خواهد شد و حوادث تلخ به وجود نخواهد آمد.

قالب‌های وافل قفل دار گنبد فیروزه از ویژگی‌های دیگری نیز برخوردارند که فرم گنبدی شکل در سطح رویه قالب یکی از قابل‌توجه‌ترین موارد می‌باشد. کارشناسان و مهندسان شرکت گنبد فیروزه با سال‌ها تحقیق و آزمایش در زمینه تولید قالب‌های وافل قفل دار توانسته‌اند تا فرمی را در سطح قالب ایجاد کنند که باعث استحکام حداکثری آن در برابر تحمل بارهای مختلف شود.

شرکت گنبد فیروزه همواره به تولید قالب‌هایی پرداخته است که پیمانکاران بتوانند با استفاده از آن ها از آزادی عمل بالا برای اجرای سقف های وافل برخوردار شوند. قالب‌های قفل دار گنبد فیروزه این امکان را به وجود آورده‌اند تا بتوان برای زیرسازی سقف از ابزارهای مختلف استفاده نمود و با استفاده از آن ها به ساخت و پیاده‌سازی سقف های وافل پرداخت.